Aktualności

Capoeira w Jump World Gniezno

Capoeira w Jump World Gniezno. W niedziele 27 stycznia w naszym parku trampolin mieliśmy okazję zobaczyć pokazy walki – Capoeira. Jest to brazylijska sztuka walki, której formy są rytmiczne, akrobatyczne i skupiają się na kopnięciach.

Capoeira wyróżnia się dynamizmem i taneczną płynnością. Niewiele jest statycznych pozycji, dużo natomiast zamaszystych kopnięć i podcięć. Ciosy przeciwnika blokuje się bardzo rzadko, zamiast tego capoeira oferuje wiele uników i przejść.

Podczas ostatniego dnia ferii zimowych o godzinie 12 i 16 odbywały się warsztaty prowadzone przez miłośników tego sportu z CENTRUM CAPOEIRA GNIEZNO I OKOLICE. Na zajęciach między innymi można było się nauczyć podstawowych ciosów, ruchów, przejść i wiele innych. Towarzyszyła temu świetna, wyskakana zabawa. Więcej z tego wydarzenia możecie zobaczyć na facebooku : Park trampolin JumpWorld Gniezno.

JumpWorld Gniezno to idealne miejsce dla Ciebie, Twoich przyjaciół i znajomych, dla Twojej rodziny! Wskakuj na trampoliny i wypróbuj inne atrakcje! 

Do zobaczenia!
 


« powrót