Parki trampolin JumpWorld – Łódź i kolejne nowe atrakcje

O tym, że Parki trampolin JumpWorld to najlepsza rozrywka na świecie możecie przekonać się już w dziesięciu obiektach w całej Polsce. Arenę Główną, tor przeszkód czy basen z gąbkami poznali już mieszkańcy Leszna, Zabrza czy Katowic. 6 lutego jako jubileuszowy, dziesiąty park dołączyła do tego grona Łódź.
 

Wyjątkowe miejsce – parki trampolin JumpWorld

Park rozrywki z trampolinami w Łodzi to jeden z najbardziej innowacyjnych parków w Polsce. To 10 obiekt naszej sieci, która jest największą siecią parków trampolin w kraju. Park w Łodzi otwarto 6 lutego, a więc lada dzień będziemy obchodzić czwarty miesiąc od tamtego wydarzenia. A działo się wiele!

Na otwarcie przygotowaliśmy dla Was wyjątkowe atrakcje. Były nie tylko konkursy z nagrodami czy występ słynnych Braci Kłeczek, ale także okazja do znalezienia się na filmie promującym wydarzenie. Parki trampolin JumpWorld na otwarciach przeżywają prawdziwe oblężenie!
 

To idzie nowe…

Jeśli jednak Was tam nie było, nie martwcie się! Już teraz chcemy Was zaprosić na otwarcie kolejnego naszego obiektu. Tym razem będzie on znajdował się w samej Warszawie. Ale jeśli ktoś myśli, że na 6 lutego atrakcje parku w Łodzi się skończyły, to koniecznie musi nas tam odwiedzić.

W naszym nowym parku trampolin JumpWorld Łódź znajdują się atrakcje, jakich jeszcze nie było. Poza tradycyjną Areną Główną można tu między innymi pograć w trampolinową piłkę ręczną, zapoznać się z poduszką powietrzną czy zdobyć słupy wspinaczkowe. Dodatkowo przygotowaliśmy dla Was wyjątkową huśtawkę, której nie ma nigdzie indziej! Chcesz poczuć się wyjątkowo? Wybierz JumpWorld i wyskacz sobie przyjemność!
 


« powrót