Jak wakacje to MultiSport w parkach rozrywki Jump World!

Zapraszamy do sieci parków rozrywki z trampolinami Jump World! W wakacje, między 1 czerwca a 31 sierpnia szczególnie zapraszamy osoby posiadające karty MultiSport. Dzięki nim będą mogli skorzystać z atrakcji naszych parków za darmo lub za drobną opłatą!
 

MultiSport – co honorujemy?

Każdy obiekt ma nieco odmienne zasady, w niektórych można wejść całkowicie za darmo, w niektórych za dopłatą. Trzeba zorientować się bezpośrednio w Parku, którego ofertę chcemy wykorzystać. Warto sprawdzić także, co oferuje i jakie możliwości dla osób z kartami MultiSport prezentuje.

Karty będą honorowane od 1 czerwca aż do zakończenia wakacji, a więc do 31 sierpnia. W wielu parkach honorujemy karty:

•    Multisport Classic,
•    Multisport Plus,
•    Multisport Kids,
•    MultiActive,
•    Multisport Senior.

 

Sprawdź warunki

Zanim przyjedziesz do nas z kartą MultiSport, sprawdź, na jakich zasadach możesz korzystać z niej podczas wakacji. Limit czasowy wynosi 60 minut na dzień, a więc przez 92 dni przez jedną godzinę możesz odwiedzić nasze parki trampolin Jump World za dramo lub prawie za darmo. Nie dajcie się nudzie i jeśli posiadacie kartę, wskoczcie do nas!

Sprawdźcie, gdzie dokładnie honorowana jest Wasza karta, choć większość parków z naszej sieci JumpWorld honoruje je wszystkie. Spędź aktywne wakacje i zadbaj o siebie i swoją sylwetkę. Nie siedź w domu, tylko wpadnij do jednego z naszych parków Jump World, by przekonać się, jak wielką frajdą może być oderwanie się od ziemi. Zapraszamy!
 


« powrót